روش تشخیص بهترین جراح اسلیو معده در تهران

fv.r0g9ju5pyh7j45cyf8853pb9bfutcdy34cthynh4tou 300x200 روش تشخیص بهترین جراح اسلیو معده در تهران

با ما همراه شوید تا با بهترین جراح اسلیو معده در تهران آشنا شوید.

دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی در این زمینه با معرفی چند المان جهت شناخت درست تر بهترین جراح چاقی شما را یاری میکند.

مقدمه

قبل از آشنایی با بهترین جراح اسلیو معده در تهران بهتر است با عمل اسلیو آشنا شویم.

از دو روز قبل از عمل اسلیو معده فقط باید سوپ مصرف کنید. برای ماندگاری تاثیر این بیماری باید عادات غذایی اشتباهی که در گذشته منجر به اضافه وزن شما شده است را ترک کنید.

عمل اسلیو معده

قبل از آشنایی با بهترین جراح اسلیو معده در تهران بهتر است با عمل اسلیو آشنا شویم. همه ما افرادی را دیده ایم که اضافه وزن بسیار زیادی دارند. لاغر شدن  برای این افراد ممکن است غیر ممکن باشد به همین علت باید راهکاری برای کاهش وزن آنها باشد. اسلیو این مشکل را برطرف می کند و افرادی که وزن بسیار بالایی داشته باشند می توانند با انجام این عمل وزن خود را کاهش دهند. عمل اسلیو سبب می شود تا حجم معده بیمار کاهش پیدا کند در نهایت او غذای کم تری را دریافت می کند. زمانی که مسیر جذب مواد غذایی کاهش داده شود غذایی که بیمار دریافت می کند جذب بدن او نمی شود. چاقی میتواند آثار مخربی روی زندگی افراد بگذارد. در واقع فردی که اضافه وزن داشته باشد اعتماد به نفس خود را ازدست می دهد علاوه بر این، خطرات زیادی سلامتی او را تهدید می کند. با توجه به نکات گفته شده اگر فردی اضافه وزن بسیار زیادی داشته باشد باید  با بهترین جراح اسلیو معده در تهران آشنا شود تا  هرچه زودتر مشکل خود را حل کند. عمل بای پس معده تا حدودی شبیه اسلیو معده است با این تفاوت که در عمل اسلیو 70 درصد از معده برداشته شده و از بدن خارج  می شود اما در عمل بای پس معده، چیزی از بدن بیمار جدا نمی شود. به همین علت است که گفته می شود عمل اسلیو غیر قابل بازگشت است. زمانی که حجم معده کاهش پیدا کند غذای کم تری مصرف می کند و در نهایت کاهش وزن انجام می شود. زمانی که این عمل انجام می شود اندازه معده بسیار کم می شود. در واقع می توان گفت که تا حدودی معده شبیه آستین پیراهن می شود. معنای آستین در زبان انگلیسی اسلیو است و به همین جهت این نام روی عمل درمان چاقی گذاشته شده است. پس از اسلیو معده 80 درصد اضافه وزن از بین برده می شود و حتی می توان با انجام این عمل به وزن ایده آل رسید.

بیشتر بخوانید:  نظرات کارشناسان درباره نوسانات قیمت خودرو در سال 99

sffcvkmjtoyh359tyqgqb4tbtru4iry24u روش تشخیص بهترین جراح اسلیو معده در تهران

افراد مجاز به انجام این عمل

دقت کنید که هر کسی نمی تواند به بهترین جراح اسلیو معده در تهران مراجعه کند. زیرا افراد مجاز به انجام این عمل باید شرایط ویژه ای داشته باشند.

 •   داشتن شاخص توده بدنی بیشتر از 40 که چاقی مفرط شمرده می شود.
 •   داشتن اضافه وزنی بیشتر از 45.5 کیلو گرم
 •   نداشتن اعتیاد به الکل و مواد مخدر
 •   داشتن شاخص توده بدنی بین 35 تا 49.9 و همچنین مبتلا بودن به دیابت و فشار خون بالا و به طور کلی بیماری های مرتبط با چاقی
 •   توانایی پرداخت هزینه عمل اسلیو
 •   برخوردار بودن از سلامت عمومی
 •   سالم بودن از لحاظ روحی و روانی

افرادی که قصد مراجعه به بهترین جراح اسلیو معده در تهران را دارند باید شرایط گفته شده را داشته باشند.

بهترین جراح اسلیو معده در تهران

افرادی که قصد لاغری دارند قبل از هرچیزی باید از لحاظ روانی برای کاهش وزن آماده باشند. سپس باید به دنبال شناخت بهترین جراح اسلیو معده در تهران باشند. این عمل بسیار حساس است پس برای انجام آن نمی توان به هر دکتری اعتماد کرد. قطعا تمامی دکتر هایی که دارای این تخصص هستند توانایی انجام این عمل را دارند، اما اگر به بهترین جراح اسلیو معده در تهران مراجعه کنید خطرات ناشی از این عمل را به حداقل خواهید رساند. بهترین جراح اسلیو معده در تهران باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

 •   گواهینامه برای انجام جراحی عمومی
 •   توانایی لازم برای انجام جراحی دستگاه گوارش
 •   تاییدیه توانمندی انجام جراحی از اساتید مربوطه
 •   داشتن اطلاعات کامل در مورد جراحی چاقی
 •   توانایی لازم برای انجام همه عمل های چاقی
 •   متعهد بودن
 •   قادر بودن برای انجام مجدد عمل چاقی
بیشتر بخوانید:  طرز تهیه خورش فسنجان مجلسی و جا افتاده و خوشمزه با مرغ

جراح اسلیو

مواردی که در پاراگراف قبل گفته شد همگی ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده در تهران بودند. اما از آن جایی که این عمل بسیار حساس است باید به مسائل دیگری هم توجه کنید. به طور مثال بهترین جراح اسلیو معده در تهران باید این عمل را به طور مداوم انجام دهد. پزشکی که تعداد عمل بالایی انجام داده باشد تجربه بالاتری هم دارد  و در نتیجه عمل های بهتری  انجام می دهد. البته در این جا باید به تعداد عمل های موفق یک جراح توجه کنید. برای انتخاب مناسب بهتر است با بیماران جراح مورد نظر در ارتباط باشید. در واقع بهتر است با یک و یا چند نفر از افرادی که توسط همان جراح عمل شده اند مشورت کنید. مسئله مهم دیگر برای انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در تهران پرداخت هزینه است. پزشکی که در بیمارستان های دولتی هم مشغول به کار باشد انتخاب بسیار مناسبی است زیرا در این صورت هزینه کمتری را برای انجام این عمل پرداخت خواهید کرد. امروزه در هر زمینه ای پزشک های زیادی وجود دارند. در این بین بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که با بیمار های خود ارتباط نزدیک تری دارند. پزشکی که فقط برای رفع تکلیف عمل اسلیو معده را انجام دهد، قطعا انتخاب مناسبی نخواهد بود. فردی که قصد انجام عمل اسلیو معده با دکتر سلیمی را دارد با سوال های بسیار زیادی مواجه می شود. اگر پزشک به سوالات این فرد به درستی پاسخ ندهد ممکن است دچار سردرگمی شود. برای پاسخگویی بهتر پزشک می تواند از طریق فضای مجازی با بیمار خود در ارتباط باشد.

بیشتر بخوانید:  انواع فیلتر های مصرفی در کمپرسور

ملزومات عمل اسلیو

زمانی که به یک جراح برای انجام عمل اسلیو معده مراجعه می کنید، با شرایط و ملزومات این عمل هم آشنا خواهید شد.  به طور مثال قبل از عمل باید نوار قلب بگیرید. به منظور کاهش خطرات این عمل باید تقریبا دو هفته قبل از انجام آن مواردی را رعایت کنید.

مصرف نکردن شکر، مصرف کردن حجم زیادی از مایعات، افزودن مصرف پروتئین و افزایش مصرف سبزیجات از جمله موارد الزامی برای این عمل هستند. از دو روز قبل از عمل اسلیو معده فقط باید سوپ مصرف کنید. همچنین بهتر است در مورد داروهایی که مصرف می کنید با پزشک مشورت کنید  زیرا ممکن است استفاده از این دارو ها قبل از عمل مضر باشد. 12 ساعت قبل از اسلیو معده نباید هیچ غذایی میل کنید. برای ماندگاری تاثیر این بیماری باید عادات غذایی اشتباهی که در گذشته منجر به اضافه وزن شما شده است را ترک کنید.